Kolejny, 25. Pol’ and’ Rock Festival za nami… Tam trzeba było być.

Pol’and’Rock, a do niedawna jeszcze Festiwal Woodstock, to doroczne wydarzenie muzyczne organizowane przez fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na festiwalu Pol’and’Rock co roku występuje kilkadziesiąt zespołów z całego świata, a koncerty przyciągają festiwalowiczów nie tylko z Polski, ale również z zagranicy. Bezpieczeństwa na festiwalu pilnuje policja i Pokojowy Patrol – grupa przeszkolonych wolontariuszy związanych z WOŚP i wspomaganych przez zawodowych ochroniarzy z Niebieskiego Patrolu.
Oprócz występów muzycznychna Pol’and’Rock, organizowane są dodatkowe wydarzenia, spośród których największą popularnością cieszy się Akademia Sztuk Przepięknych, czyli spotkania i warsztaty ze znanymi muzykami, pisarzami, dziennikarzami i innymi postaciami życia publicznego.
W imieniu Starostwa Powiatowego w Gorzowie Wlkp., Wicestarosta, Magdalena Słomińska podziękowała służbom, które zabezpieczały festiwal: policji, straży pożarnej i sanepidowi. Dziękujemy za zaangażowanie i poświęcenie w czuwaniu nad bezpieczeństwem uczestników Pol’ and’ Rock Festival w Kostrzynie nad Odrą! Do zobaczenia za rok!