InformacjeKwartalnik Informacyjny 04/2021

Kierunek TWÓJ powiat… To był dobry rok…

Drodzy Mieszkańcy Powiatu Gorzowskiego,
w szczególnym przedświątecznym czasie trafia do Was kolejny numer kwartalnika Kierunek Twój Powiat Gorzowski. Jest to czas wypełniony myślami o wydarzeniach w Stajence sprzed ponad dwóch tysięcy lat i tradycyjnie pora wzmożonych przygotowań do rodzinnych spotkań w kręgu choinki, do łamania się opłatkiem, do bliskości i okazywania wzajemnej życzliwości.
I choć nadal nie jest nam łatwo, wciąż jesteśmy w fazie pandemii, to był dobry rok. Rok wytężonej pracy i ciężkiej nauki. Rok dobrych spotkań z ludźmi, konstruktywnych rozmów, wykonanych zadań. Dał początek działaniom, które kontynuować będziemy w latach następnych. Staramy się przede wszystkim dbać o Wasze bezpieczeństwo, stąd szereg inwestycji drogowych, dbać o to, byście jako mieszkańcy powiatu gorzowskiego czuli się tutaj dobrze. Wspieramy lokalne społeczności, pomagamy w rozwiązywaniu codziennych problemów. Przed nami projekt wyjątkowy – Centrum Wsparcia Rodziny, miejsce skupiające ekspertów z różnych dziedzin, skutecznie i kompleksowo wspierające tych, którzy będą potrzebować pomocy. Takie działania są naszą siłą napędową. Powiat Gorzowski rozwija się bardziej niż kiedykolwiek. I na ten rozwój pracujemy my wszyscy.
Na ten świąteczny czas życzę Państwu, byście znaleźli czas dla siebie i swoich bliskich, z dala od trosk i zmartwień. Zbliżający się rok 2022 niech będzie czasem trafnych decyzji, zrealizowanych celów i spełnionych marzeń.

 

Starosta Powiatu Gorzowskiego
Magdalena Pędziwiatr