InformacjeKwartalnik Informacyjny 03/2020

GKP Kłodawa impreza na zakończenie lata

Festiwal kolorów, dźwięków i uśmiechów, a także wielkie święto piłki nożnej odbyło się 22 sierpnia na boisku Gminnego Klubu Piłkarskiego Kłodawa. Początek co prawda w towarzystwie kiepskiej pogody, ale zaklinacze deszczu doskonale się sprawdzili. Atrakcji było wiele: malowanie twarzy, dmuchane zamki, konkurencje sportowe, loteria fantowa, mini turniej piłkarski dla dzieci, wata cukrowa i barwny festiwal kolorów. Było sportowo, piłkarze rozegrali mecz towarzyski z zaprzyjaźnioną najmłodszą drużyną Stilonu Gorzów i smacznie: gotowana kukurydza i aromatyczne kiełbaski z grilla z chrupiącą bułeczką. Strażacy OSP Kłodawa i PSP Gorzów pokazali jak powinno się obchodzić z rozpalonym olejem. Były też zabawy taneczne dla najmłodszych prowadzone przez Panie ze Stowarzyszenia Szarlotka z Baczyny.Było to prawdziwie sportowe zakończenie wakacji w duchu zdrowej rywalizacji i co najważniejsze z uśmiechem na twarzy.
Starosta Powiatu Gorzowskiego Magdalena Słomińska z radością wzięła udział w tym wydarzeniu – „Impreza zorganizowana na bardzo wysokim poziomie, chłopaki jak zwykle spisali się na medal, cieszę się że mam takich zaangażowanych sportowców wokół”.
GKP Kłodawa szczególne podziękowania kieruje do Pani Anny Mołodciak Wójt Gminy Kłodawa za wsparcie i obecność, a także Magdalenie Słomińskiej Staroście Powiatu Gorzowskiego oraz rodzicom naszych zawodników za aktywność przy organizacji wydarzenia._